Tak to jsem já

Markéta

Přijala jsem i jméno své duše, pro které jsem si přijela do "tmy" na úžasný pobyt sama se sebou. Jméno mé duše je

Betanie

 Mé srdce je spojené s Lunou neb mým Slunečním znamením je Rak. Mým Regentem je planeta Pluto, protože na ascendentu mi stojí Štír. Ráda se proto nořím do hloubek své duše a zkoumám co tam nového ještě můžu najít.

Narodila jsem se v roce 1975. Jako dospívající jsem odmítla přijmout dar své rodové linie. Zavřela jsem dveře svým schopnostem, které se ve mě začaly probouzet a vydala jsem se na cestu běžného materiálního života. Můj život plynul víceméně běžným způsobem až do okamžiku, který mě donutil, abych se zastavila a zamyslela se. V jedné chvíli jsem zradila veškeré své dosavadní zásady, které jsem do této doby uznávala. A sama sebou jsem byla velmi ohromená, protože jsem se k tomu rozhodla sama a dobrovolně.

Od té doby se mi svět otočil o 360 stupňů. Začala jsem se konečně zabývat sama sebou a poznávat svou moc, své schopnosti, své světlé ale i stinné stránky.


Konečně jsem se začala učit být celistvou Ženou.


Pochopila jsem, že jdeme po cestě, kterou jsme si sami zvolili, a procházíme zkouškami, které jsme si sami naplánovali dříve, než jsme se do tohoto světa narodili. Vše je pro náš rozvoj a nic není špatné, jen záleží na našem úhlu pohledu. Vesmír nám dává sílu a možnosti, jak naši cestu úspěšně zvládnout. Sama ze své zkušenosti vím, jak je velice důležité poznat náš úkol tady na Zemi a abychom se mu přestali bránit. Protože tím si sami zbytečně připravujeme další překážky na cestě naším životem. Čím dříve se začneme ptát a poznáme, co je naším úkolem, tím dříve začneme vést spokojený a smysluplný život.

Vystudovala jsem bioanalytiku na Karlově univerzitě, získala certifikát z numerlogie, studuji astrologii. Prošla jsem kurzem intuitivního Osho Zen Tarotu s Vatayanou, senior terapeutkou a trenérkou výcviků OSHO meditací v indické Puně. Vatayana byla řadu let v osobní blízkosti Osha a následuje jeho vizi přenesení kvality meditace do běžné denní aktivity. Vatayana byla přímo u vzniku karet Osho Zen Tarotu.

Prošla jsem základním kurzem Mohendžodáro, stupeň I.

 Probudila jsem v sobě skutečnou Ženskou esenci a poslechla vnitřní volání a přihlásila se do výcviku Kněžek Staré Evropy vedeného úžasnou a inspirující ženou Lilií Khousnoutdinovou. Vždy mě totiž lákalo a volalo umění rituálů a poznávání naší Slovanské tradice, oslava přírody a svátků Kola roku. Takže nyní si prohlubuji znalosti starodávných Slovanských rituálů a učím se v sobě nacházet archetypy jednotlivých Slovanských Bohyní. Prošla jsem si zasvěcením a svět rituálů je nyní mou hlavní cetou.