Osobní pří...šperk

Mala náramky

Hlavní komponentou tohoto náramku jsou korálky RUDRAKSHA. Je to vlastně semínko stromu Elaeocarpus ganitrus, kterému se také říká věčně zlený strom. Tento velikán roste v oblasti jihovýchodní Asie, Nepálu, Indie a nebo v Himalájích.

A tady si můžeš přečíst příběh, kde se ten strom a jeho semínka, ze kterých Ti udělám krásný náramek, vzala.

Bůh Shiva bloudil světem a přemýšlel o lidech, nakonec usedl na zem a rozhodl se meditovat 1000 let. Jeho rozjímání ho na konci tohoto období tak dojalo, že začal plakat. Z těchto slz pak okolo něj vyrostly mohutné stromy, jejichž semínka lidé od té doby nazývají "Boží slzy". Rudra znamená Bůh Shiva a Aksha znamená slzy, tedy Rudraksha.

Semínka mají spirituální sílu. Jejich elektromagnetické přírodní účinky zlepšují koncentraci a duševní pohodu. Říká se, že v sobě nesou božskou energii a moc. Přinášejí svému majiteli duševní rovnováhu, zdraví, štěstí a tlumí známky stárnutí. Pomáhají ukončovat nefunkční vztahy a staré návyky. Tyto účinky zkoumali i vědci a to úspěšně. Potvrdili, že semínka vyzařují energii, která je kvantifikovatelná a už po několika hodinách kontaktu s kůží přináší zvýšenou energi.

Do náramku vkládám i korálky z vzácných dřevin jako je kafr, eben, palisandr, verové dřevo, dřevo bubingo a červený i bílý santal. Podle poselství, které pro Tebe náramek nese, v něm najdeš i korálky z minerálů a nebo korálky bodhi.

Korálky BODHI jsou vyrobeny ze vzácného fikusu Religiosa.

Legenda praví, že právě pod tímto stromem před 2500 lety dosáhl Buddha svého osvícení. Korálky Bodhi pomáhají k soustředění a čisté mysli. Pomáhají při meditaci, ke zklidnění mysli a k navození vnitřního klidu.

Momentálně jsou všechny mé náramky vyprodané

Sleduj stránku, až stvořím další MALU, najdeš ji tady