Kouzla novoluní

Další novoluí očekávej 30. dubna tři minuty před půl jedenactou večerní

Toto novoluní bude ve znamení Býka

Býk má rád materiální svět

Býk umí mistrně využít vyslanou energii, dá jí stabilitu, vyrovnanost a vytrvalost. Tento svět si utváří ke svému užitku, k potřebě a k radosti. Je požitkář, je smyslný a má rád vše krásné a příjemné. Býk má rád materiální svět. Utváří si své okolí tak, aby mu bylo k užitku a k potěšení. Býci vědí, co je na světě hezké, ať už jde o oblečení, zařízení domova, o jídlo a pití. Zrozenci tohoto znamení mají rádi věci, které tento život činí pohodlný a příjemný. Býk miluje luxus, ne proto že je drahý a že se s ním může chlubit, ale proto, že mu přináší komfort. Nechává se rád hýčkat a život si umí užít.

Býk potřebuje zázemí a pocit bezpečí

Býk miluje svou rodinu a domov. Dává mu stabilitu a díky tomuto zázemí získává své sebevědomí. Býk je mírumilovný. Lásku potřebuje okolo sebe cítit, láska k němu patří, zapadá do jeho světa, který je orientovaný na příjemné věci. Domov je pro něho bezpečným přístavem, musí být pohodlně zařízen a poskytovat mu veškerý komfort.

Býk miluje peníze

Býk má rád peníze, ale právě proto že mu přináší tolik potřebný pocit bezpečí a jsou pro něj prostředkem, jak dosáhnout pohody. To je pro toto znamení velmi důležité. Samotné peníze pro něj nemají žádný smysl. Pokud nemá materiální zajištění, znejistí a ztrácí pocit citového bezpečí. Z penězi umí Býk zacházet, má obchodního ducha.

Býk je pohodář

Býk nikam nespěchá, na všechno má svůj čas. Umí dřít a vzít za práci, ale jen pokud to sleduje jeho cíl. Po práci si musí náležitě odpočinout. Býk má klidnou povahu, je loajální a stálí. Je pomalejší a měkčí. Býk nerad mění zaběhnuté pořádky, pokud k tomu není přinucen, své názory nemění. Stereotyp Býka uklidňuje. Je nejkonzervativnějším znamením zvěrokruhu. Na svém si umí ale tvrdošíjně trvat, Býk je opravdu tvrdohlaví. Má svůj názor, který je většinou realistický, ne příliš intelektuální.

Býk miluje přírodu i umění

Umí se pokochat západem slunce, rád si v klidu posedí v přírodě uprostřed zelené louky. Bude se dlouhé hodiny dívat na hladinu moře, pozorovat vlny a poslouchat jeho šumění. Nepohrdnou výstavou, umění jim není cizí. Má cit pro barvy a má estetické cítění. Mnohdy je i umělecky nadaný.

Býk je zručný

Býk je hmatoví, rád si vše osahává. Miluje práci s hlínou, a i práce se dřevem ho uspokojuje. Všechny praktické a materiální záležitosti zvládá v pohodě. Svoje záležitosti má v pořádku a je na něj spolehnutí.

Toto novoluní je také v jednou z nejmagičtějších nocí. Můžeš kouzlit a můžeš věštit.  Vše bude snažší  a i Ti co s tím nemají žádné zkušenosti, si to mohou vyzkoušt. Přej si cokoli, bude-li to, co si přeješ vycházet opravdu z Tvého srdce, máš velkou šanci, že se to vyplní. Zapal si svíčku, pokud nebudeš mít k dispozici velký oheň. Vyslov do plamene své přání a vhoď do ohně bylinky jako obětinku tomuto živlu, aby bylo Tvé přání podpořeno a bylo mu požehnáno. Přijmi pak splnění svého přání se vším co sebou přinese.


autor: Betanie