Jak na detox

Unikátní jídelníček

DETOX

Začneme detoxem organismu. Vyčistíme zažívací systém, aby začal opět fungovat tak jak má.

Zaměříme se na Tvoje aktuální problémy. 

Po celou dobu Ti budu na blízku a podpořím Tvou motivaci. 

Cítit se opět ve svém těle dobře ! Mít ze sebe dobrý pocit !

To je náš společný cíl !!!

Zde je na to má ruka

***

Tento unikátní jídelníček jsem vyzkoušela sama na sebe !

Je to celkový Detox organizmu s unikátními výsledky.

***

A kolik toho se mi zlepšilo! Pěju ódy na tento typ očisty. Ekzém pryč, bolesti kloubů pryč, alergie, zažívací problémy pryč... Tolik energie jsem nikdy neměla. Moje pohyblivost byla naprosto dokonolá, připadala jsem si jak malé dítě. Můj rozsah pohybu byl maximální. Tolik vitality a chuti do života a tolik nových nápadů...

Aby můj postup fungoval,  je potřeba dodržet určitá pravidla.

Je potřeba dodržet jídelníček, na kterém se spolu domluvíme. Dopřejeme Tvému zažívání klid a obnovíme správný náhled na Tvé stravování. Tento způsob je ověřený a doporučovaný přímo paní MUDr. Vilmou Partykovou. Moje metoda je však individuální a dá se přizpůsobit Tvým potřebám na míru. Dá se s ní pomoci od spousty problémů a civilizačních onemocnění. Pokud nedojde přímo k vyléčení, určitě dojde ke zlepšení.


Proto neváhej a napiš přímo na

mabem@centrum.cz

Dřív jsem se fotila nerada, proto těch fotek z minulých dob nemám moc k dospozici.

Zato nyní se fotím velmi ráda

rok 2019 - 2020

***

Moje životní fylozofie mi říká, že nic se neděje náhodou a pokud právě teď čteš moje slova, není to náhoda, která Tě na moje stránky přivedla. A proto Ti moje nabídka má něco důležitého předat, inspirovat Tě nebo Tě má prostě nakopnout.

Takže pokud Tě toto téma opravdu zaujalo nebo už dávno toužíš vyzkoušet trochu jiný postup ve stravování, ale netroufáš si jít do toho sólo, pomůžu Ti praktickými radami a vedením. Vysvětlím Ti proč je důležité pečlivě dodržet postup a jak dosáhnout Tvého cíle. Z vlastní zkušenosti vím na co je potřeba si dát pozor, čeho se vyvarovat a celkově Ti budu po celou dobu oporou. Připravím Ti jídelníček a pomůžu naplánovat nejvohdnější čas přesně podle Tvých přání a potřeb.

Ráda budu Tvůj průvodce

Pokud budeš mít zájem, napiš mi na  mabem@centrum.cz  budu se na Tebe těšit